Solden jeans

-40% op alle jeans bij aankoop vanaf 2 stuks. Het ideale moment om je collectie favoriete jeansbroeken uit te breiden. Koop je dus 2 jeans met een normale prijs van € 100 per stuk, dan betaal je nu maar € 120 voor 2 stuks. Slimfit, streight, baggy, bootcut … we hebben het allemaal. Van de beste merken en in de mooiste jeanstinten. Kom zeker eens kijken én passen.

Solden wintercollectie

Het ziet ernaar uit dat de echte koude nog moet komen. Daarom is het een goed idee om snel nog wat winterkledij op de kop te tikken. Zeker nu je 30% korting krijgt op de volledige wintercollectie die molecule aanbiedt. Sabine en Renaat stralen in de outfit die we voor hen uitkozen. En dat doen we ook met veel plezier voor jou, zo’n outfit uitkiezen … mét 30% korting!

Solden nieuwe collectie

Natuurlijk ben je al benieuwd naar wat er volgende lente en zomer mode wordt. Wel, ook de nieuwe collectie is in januari afgeprijsd bij molecule. Je krijgt 20% korting op de nieuwe lente- en zomercollectie. Perfect voor als je dit voorjaar nog naar de zon trekt. Maar ook gewoon omdat je er vroeg bij bent én dat ook nog eens op een extra voordelige manier.

Solden communiekledij

Heel de maand januari is er ook 20% korting op onze communiekledij (nieuwe collectie). Met een ruime keuze in merken en stijlen. Wist je trouwens dat de jeansblazer weer volop in is? Annelies en haar team vertellen er je alles over op onze afdeling kinderfashion. Daar krijg je ook 30% korting op de wintercollectie. Waar wacht je nog op?

Win een gratis communie-outfit!

Lentefeest, eerste communie, plechtige communie …? Doe mee aan onze Facebook-wedstrijd en maak kans op een volledige communie-outfit voor je feestbeest. Het enige wat je hoeft te doen is een originele foto posten van je spruit op onze Facebook-pagina. Dat kan tot en met 31 januari 2017. Veel succes!

Solden lingerie

Oelala! -30% op lingerie winter 2016 en -20% op lingerie nieuwe collectie. Of je nu houdt van pikant zwart of zacht roze … ons aanbod is zeer uitgebreid. Breng zeker eens een bezoekje aan onze lingerie-afdeling. Je vindt er sinds kort ook de Karen Damen-lingerielijn van Sapph.

Solden pyjama’s

Op alle pyjama’s voor groot & klein, jong & oud krijg je in januari 30% korting bij molecule. Op dezelfde afdeling vind je ook dekbedden, dekbedovertrekken, donsdekens en hoofdkussens aan superscherpe soldenprijzen. Je kunt nu al op je 2 oren slapen als het over een zalig zachte (en voordelige) nachtrust gaat.

Fitness-solden

Je conditie onderhouden, zo vlak na de eindejaarsfeesten is altijd een goed idee. Zeker als je weet dat je al voor € 199 een kwaliteitshometrainer in huis haalt. De Marcy Cardio star B80 is het ideale toestel met 23 ingebouwde programma’s, 16 niveaus magnetische weerstand en meer. Ook al onze andere fitnesstoestellen serveren we in januari aan soldenprijzen.

Solden sportkledij

Nog op onze sportafdeling vind je een uitgebreide collectie sportkledij met merken als Adidas, Nike, Everlast, Reebok, Puma, Under Armour en veel meer. Op alle sportkledij van de wintercollectie krijg je 30% korting. Bovendien zijn onze sportschoenen verkrijgbaar met een korting tot -25%. Zo maak je jezelf supervoordelig klaar voor een sportief voorjaar.

Solden hifi

Op onze afdeling hifi doe je in januari gouden zaken. Zo is er die fantastische 70 inch-televisie van LG voor maar € 1.999. Maar ook op speakers, audioketens, laptops, printers, tablets, telefoons en tal van andere toestellen hebben we krachtige kortingen in petto. In januari moet je op de hifi-afdeling van molecule zijn.

Solden klein electro

Waterkokers, koffiezetapparaten, toasters, multigrills, friteuses, microgolfovens, broodmachines, keukenrobots, haardrogers, scheermachines … op onze afdeling klein electro niets dan solden in januari. Bovendien staan onze collega’s Kristl en Jan klaar met het beste advies over het gebruik van elk toestel.

-25% op toestellen Whirlpool

Op alle toestellen van Whirlpool ontvang je in januari een korting van 25%. Zo is er de wasmachine AWO 174 S 3 die je al mee naar huis neemt voor maar € 349. Nog op onze afdeling witgoed krijg je korting op droogkasten, wasmachines, koelkasten, vaatwassers en meer van de bekendste merken.

De warmste solden

Met de winter voor de deur is het moment misschien wel aangebroken om een nieuwe kachel te (laten) plaatsen. Op onze kachelafdeling kun je kiezen uit een ruim aanbod van houtkachels, pelletkachels, multikachels, inzethaarden, gaskachels en meer. In januari verkrijgbaar aan heerlijk verwarmde soldenprijzen.

Solden doe-het-zelf

Of je nu graag in de tuin werkt, je huis renoveert of je auto een grondige wasbeurt geeft … op onze afdeling doe-het-zelf vind je wat je zoekt. Met deze maand kortingen op hogedrukreinigers, grasmaaiers, hakselaars, tafelzagen, boorhamers, terrasverwarmers en meer. En -20% op alle badkamerkranen van Van Marcke én -20% op alle werkbroeken en werkschoenen van Safety Jogger.

-20% in onze badkamerafdeling

Verfrissende solden van -20% op onze badkamerafdeling waar je in onze uitgebreide toonzaal heel wat ideeën opdoet. Van volledig ingerichte badkamers over bubbelbaden en inloopdouches tot toiletmeubelen … ons aanbod is gevarieerd én speelt in op verschillende stijlen.

-25% op àlle keukens

Perfect paswerk met enorme keuzemogelijkheden, daar staan we bij molecule voor. Al 48 jaar bouwen we keukens met ondertussen meer dan 7.000 tevreden klanten! Kom langs met je keukenplan en we bespreken samen de mogelijkheden. Je krijgt ook de kans om alle materialen en toestellen te zien. Een keuken kopen aan -25% bij molecule? Zeker doen!

Solden op meubelen

Ons meubelteam zit altijd voor je klaar. Met advies maar ook met supersoldenprijzen op salons. Die prachtige salon Corsica met geïntegreerde ‘chaise longue’ bijvoorbeeld heb je al voor € 950. Dan is er ook nog eens 20% korting op de boxspring Comfort, -15% op alle relaxzetels en als je 5 stoelen koopt, krijg je er 1 gratis bij. Als het over meubelsolden gaat, zit je goed bij molecule.

Tot -20% op verlichting

Onze collega Jan presenteert kortingen tot -20% op de afdeling verlichting. Of je nu houdt van strak vormgegeven armaturen of eerder een fan bent van klassieke lusters … Jan, onze lampenman, toont je met veel plezier ons uitgebreide aanbod. Om je woning aan de binnen- of buitenkant te verlichten, moet je bij molecule zijn.

-20% OP VERF EN BEHANG

Nog enkele maanden en het voorjaar breekt aan. De perfecte periode om je woning een nieuw laagje verf te geven. Of misschien wordt er dit jaar wel behangen bij jou thuis. In januari krijg je bij molecule 20% korting op alle verf en behang. En dat in alle kleuren, motieven en patronen. Veel plezier ermee!