• Gratis afhaling in Molecule
  • Veilig online betalen
  • 14 dagen bedenktijd

In de ban van de antikleefpan

In januari pakt molecule uit met een saignante korting van 20% op alle antikleefpannen. Maak je keuze uit

  • Braadpannen
  • Sauteerpannen
  • Steelpannen
  • Grillpannen
  • Vispannen
  • Wokpannen
  • Paellapannen
  • Pannenkoekenpannen

Bovendien kies je op maat van je budget, voorkeurmerk, design, grootte en ergonomie. Welke keuze je ook maakt, elke pan bakt er wat van ;-).

ZWILLING  |  WMF  |  BK  |  BEKA  |  LAGOSTINA

Wanneer kies je voor een antikleefpan?

Ga je voor zorgeloos bakken met weinig vet, dan zit je goed met een antikleefpan. Best te gebruiken voor het bakken van vis of het opwarmen van andere delicate gerechten. Dat resulteert in een minder krokant resultaat en focust op vetarme bereidingen.

Er zijn heel wat verschillende soorten antikleefpannen, vervaardigd uit verschillende materialen. Onze expert Patrick en zijn team vertellen er je alles over.

 

Opgelet! Nu ook -20% op elke inox kookpottenset ;-)

Zo’n volledig nieuwe inox kookpottenset, heeft zijn plaats in elke keuken. Als (amateur)kok word je extra blij met zo’n nieuwe set. Gekregen van je schat omdat je zo lekker kookt of gewoon omdat je jezelf graag verwent. In beide gevallen telkens met 20% korting. Het merk en de set kies je natuurlijk helemaal zelf.

BEKA  |  GREENPAN  |  DEMEYERE  |  TEFAL  |  LAGOSTINA

Inox is vooral duurzaam

Inox of roestvrijstalen (rvs) potten zijn uiterst duurzaam. Bovendien zijn ze ook eenvoudig schoon te maken met een spons of gewoon in de vaatwasser. Belangrijkste eigenschap van inox is zeker de hittebestendigheid. Het opwarmen duurt even maar daarna korst je lekker crunchy ;-).

* Alle voorwaarden en een lijst met deelnemende merken op molecule.be en in de winkel.

Onze afdeling huishoud, een echte grand cru-keuze

De keuken … een plaats waar we veel tijd doorbrengen, waar het gezellig is, waar we mekaar ontmoeten én natuurlijk een plek waar er gekookt wordt. Met de juiste materialen en toestellen wordt koken extra aangenaam.

Onze afdeling huishoud inspireert vanaf het eerste moment. Van losse potten en pannen tot een volledig gedekte tafel. Extra inspiratie nodig? Onze expert Patrick en zijn team helpen je met heel veel plezier verder.

Spring zeker ook een keertje binnen op onze afdeling elektro … om het koken nog gemakkelijker te maken. Maar vooral ook omdat er nu heel wat producten in promotie staan.

Van servet tot gedekte tafel

Bij molecule vind je alles onder 1 dak en geniet je van écht shoppingplezier. We zorgen dat je kwalitatief kunt koken én in stijl luncht of dineert. Dankzij onze uitzonderlijke service serveer jij je gasten een topmaaltijd in het mooiste servies .

Gemak is 1 van de kernwoorden van onze afdeling koken en tafelen. Wij beseffen beter dan wie ook dat het soms snel moet gaan in de keuken. Aanbakken of overkoken hoeft niet meer dankzij onze uitgebreide collectie anti-aanbakpannen of keukentimers. Zo ben je op je gemak, kun je met een gerust gemoed aan tafen en is het achteraf ook eenvoudiger schoonmaken?

Schoonmaken? Ja, zelfs schoonmaakproducten vind je op deze afdeling. Van lederonderhoudsproducten tot schimmelreinigers maar ook dweilen, stofdoeken, schuursponsjes en alle andere producten om te poetsen of op te bergen.

Echt alles in huis, inclusief topservice

We hebben heel veel in de aanbieding én daar komt nog eens onze expertise bij. Patrick en zijn team zijn er om je te helpen. Hij verstrekt eerlijk advies zodat je zeker bent dat je de juiste aankoop verricht. Of dat nu gaat over een gietijzeren kookpot, een maatbeker, een messenset of zelfs een pedaalemmer, je kunt altijd rekenen op het best mogelijke advies.

Kok of bakker?

Wist je dat je bij molecule ook terechtkunt voor bakgerei? Bij ons vind je een heel uitgebreid assortiment baktoebehoren. Koekjes, cupcakes of quiches … wat je ook wil bakken, de kans dat we de juiste benodigdheden in huis hebben is zeer groot. Ook om te decoreren. Want geeft toe, een overheerlijke taart zonder bijhorende decoratie smaakt maar voor de helft zo lekker, toch?

Een gedekte tafel

Een mooi gedekte tafel, met oog voor detail en tot in de puntjes afgewerkt? Ideaal om een heerlijke maaltijd op te serveren. Bij molecule helpen we je om tafelen gezellig te maken. Net daarom ook is ons assortiment zo uitgebreid: bestek, borden, kommetjes, sauspannen, pepermolens, zoutvaatjes, wijnglazen, steakmessen, servetten, tafellinnen … you name it. Alles wat je nodig hebt om je tafel perfect te dekken, kan je vinden bij molecule.

Verbeter je kookkunsten

Van keukenstarter tot echte hobbykok. Bij molecule vind je wat je zoekt als het over kookgerei gaat. Onze potten en pannen worden geselecteerd op basis van duurzaamheid, kwaliteit, gebruiksgemak én budget natuurlijk. Waarom we dat doen? Omdat we koken voor jou eenvoudiger willen maken en ervoor zorgen dat je elke keer als je in de keuken staat over de juiste tools kunt beschikken. Startersets maar ook aparte stukken om je nu al mooie collectie keukenspullen uit te breiden.

Gezellig dineren

Het assortiment keukengerei worden aangeboden in verschillende stijlen. Zo kan je jouw tafel aanpassen aan het seizoen, het gerecht of de sfeer die je wil creeëren. Daarnaast kan je ook kiezen uit tal van materialen waaruit het keukengerei wordt gemaakt. Mix & match!

Om de tafel aan te kleden kan je bij ons terecht bij de textielafdeling en tafeldecoratie. Daar vind je tal van tafellinnen, onderleggers, servethouders en meer. Met tafellinnen bescherm er niet alleen je tafel, het oogt ook stijlvoller!

Wil je voor de volledige afwerking? Wil je een romantisch diner? Neem dan zeker ook een kijkje op onze kaarsenafdeling!

Klein elektro maakt het leven aangenamer

Heb je er al eens bij stilgestaan hoe het leven eruit zou zien zonder die handige kleine elektro-apparaten? Hoe je je brood zou roosteren, je soep mixen, je frietjes bakken of je koffie zetten? Ook buiten de keuken zou het leven er niet gemakkelijker op worden. Denk maar aan strijken, stofzuigen, epileren en tal van andere dagelijkse activiteiten.

Molecule presenteert een wel héél uitgebreid gamma klein elektro in alle mogelijke vormen en kleuren én natuurlijk van alle merken. Ideaal om die handige toestellen te combineren bij je pas geïnstalleerde keuken. Die kleine elektrotoestellen passen ook perfect bij het grote en trendy aanbod van onze