We passen een mouw aan onze prijzen!

Je zult het je niet berouwen, die korting van 20% op korte mouwen :). Echt? Écht! Alle kledingstukken met korte mouwen op de afdelingen fashion, fashion kids, sport én werkkleding doen mee. Dat wordt vanaf nu extra voordelig genieten van het mooie weer … met je armen bloot.

Ben je ook toe aan een nieuwe pyjama? Spring dan zeker eens binnen op onze afdeling slaapkleding! Ook hier krijg je een korting van 20%, zelfs op lange mouwen!

Voor kids

Die korte mouwen-korting is ideaal om de kleerkast van je groeiende spruit aan te vullen met coole stuks! We hebben t-shirts en hemdjes in alle kleuren en modellen én je kiest uit tientallen verschillende merken. Hoe tof is da?! Breng zeker je kids mee als je langskomt. Op onze afdeling fashion kunnen ze een interactieve tekening maken, een film kijken, een klimmetje doen of gewoon korte mouwen passen.

Wist je dat kleurpaletten, prints en denim dé grondleggers zijn voor de coole kids fashion van de lente 2021? Bij meisjes blijft panterprint de toon aangeven. Perfect in combinatie met denim. Bij jongens ligt de focus net iets meer op neon en prints. Help je kids shinen en profiteer optimaal van onze -20% op korte mouwen. Kies voor verschillende basisstukken en je kunt zo de lente en zomer helemaal door.

Voor mannen

Gespierd, getatoeëerd, gebronzeerd … voor àlle mannenarmen liggen er fashionable t-shirts en coole korte mouwen-hemdjes klaar. In alle kleuren, modellen, stijlen, stoffen, merken én prijzen. Twijfel je over wat best bij je past? No problem! Vraag het aan onze mode-experten die je overal op elke afdeling vindt. Zij helpen jou met plezier verder.

Wist je dat het overhemd dit jaar een echte comeback maakt? Met daaronder zo’n mooi afgeprijs t-shirt ;-). Polo’s zijn ook terug van nooit weggeweest. Neutraal, in neonkleuren of stripes … dat wordt moeilijk kiezen in combinatie met je favoriete loszittende jeansshort.

Voor vrouwen

Maak je klaar om écht te stralen tijdens het mooie weer. Tops, kleedjes, t-shirts … in casual, boho of klassiek? Natuurlijk hebben we het in huis. Nu tijdelijk met 20% korting op alle stuks met korte mouwen. Ook voor jou is er gratis advies. Weet jij trouwens of je lichaamsvorm een appel, peer, zandloper, omgekeerde driehoek, banaan, cello, vaas, kegel … of nog iets anders is?

Wist je dat romantiek en baggy dé 2 kernwoorden zijn die je deze lente maar beter onthoudt? Denk aan maxi-jurken met bloemenprints, wijde jeans … het lijkt wel alsof de flower power terug is. Heb je het liever wat strakker? Kies dan een keertje voor een broekpak. Dankzij het thuiswerken is dat een pak comfortabeler geworden én ze zien er ook nog eens extra stijlvol uit. Oh ja, kauwgumroze is weer helemaal in. Time to shine darling ;-).