-50% op fashion & fashion kids

We schakelen écht in de hoogtste soldenversnelling. Vanaf vrijdag 23 juli tot en met zaterdag 31 juli betaal je maar de helft van de prijs op jouw kledingstukken!

Deze 3de afprijzing is geldig op de afdelingen fashion, fashion kids en op sportkleding. Ook op slaapkleding en lingerie betaal je maar de helft van de prijs!

Sla nu je slag! Het loont écht de moeite.

PSSST! Koop je ook altijd nieuwe collectie tijdens de solden? ;-) Dan hebben we goed nieuws! Tot en met 31 juli krijg je ook nog eens 20% korting op de nieuwe collectie. Hoe tof is da?!

-50% op lange broeken vanaf 2 stuks*

Ben je op zoek naar een jeans, wide pants, slim, straight, high waste …? Dan ben je bij molecule aan het juiste adres! Dankzij het uitgebreide aanbod merken op onze afdeling fashion vind jij er zeker en vast je ding.

In juli geniet je maar liefst van -50% op lange broeken als je er 2 of meer koopt. Je zou voor minder de benen nemen naar molecule.

-50% op nachtkleding*

Vanaf vrijdag 23 juli krijg je 50% korting op alle slaapkleding! Hoe zalig is da?! Een nieuw stofje op je huid doet je extra zalig slapen én dromen. Je slaapt voortaan écht als een roos als je weet dat je de helft minder betaalde voor die toppyjama ;-).

Bij molecule vind je slaapkleding voor vrouwen, mannen en kinderen. Of samen natuurlijk, want het hele gezin in dezelfde slaapkleding … dat schept een band :). Je kiest uit een ruim assortiment met verschillen in stoffen, ontwerpen én merken. Denk aan Eskimo, Esprit, Schiesser, Tommy Hilfiger, Outfitter en heel wat andere merken.

Voor groot en klein

Bij molecule vind je slaapkleding voor vrouwen, mannen en kinderen. Of samen natuurlijk, want het hele gezin in dezelfde slaapkleding … het schept een band :). Je kiest uit een ruim assortiment met verschillen in stoffen, ontwerpen én merken. Denk aan Eskimo, Esprit, Schiesser, Tommy Hilfiger, Outfitter en heel wat andere merken.

Fashion voor iedereen*

Fashion. Fashion. Fashion. Niets dan mode op onze eerste verdieping die in 2012 officieel werd geopend.

We bieden een brede waaier van modemerken aan voor kids, vrouwen en mannen. Ook voor lingerie en badmode kun je op de fashion-afdeling terecht. Alles op een structurele en aantrekkelijke manier per merk gepresenteerd.

Een team van enthousiaste mode-experts helpt elke bezoeker met haar of zijn keuze.

Bruingebrande badmode

Nog op de eerste verdieping vind je onze afdeling badmode. Met een uitgebreid gamma voor mannen én vrouwen. Comfortabele én elegante badmode liggen op je te wachten op het 1ste verdiep ;). Zo kan je écht genieten van je vakantie!
Kies uit heel wat topmerken zoals Esprit, Passionata, Sapph, Tommy Hilfiger, Kiwi, Banana Moon, Sunflair, Skiny, Brunotti, Billabong, O’Neill, Quicksilver en meer zorgen ervoor dat je écht beachproof bent. Je voelt je als een vis in het water met die korting van 30%.

-50% op lingerie*

Bij molecule bieden we naast een volledige fashionafdeling ook een uitgebreid aanbod in onze lingerieafdeling. Voor mannen en vrouwen hebben we gepaste onderkleding en badmode.

Denk maar aan sexy setjes, basic boxers, zalig zittende zwemshort ... Voor elk lichaam hebben we gepaste kleding. Daarbij helpen onze experts je graag met het kiezen van de juiste maten en vormen.

Nog tot en met 31 juli geniet je van maar liefst 50% korting op onze comfy lingerie! Mix & match en stel jouw favoriete setje(s) samen.

-50% op sportkleding*

Wil jij ook stijlvol sporten? Check dan zeker onze sportafdeling. Hier vind je tal van outfits terug waarin je écht comfortabel topprestaties levert. Werk je outfit volledig af met de juiste sportschoenen.

Ook op onze afdeling sportkleding krijg je 50% korting op je aankopen. Kom langs en ontdek onze vele sportieve merken!

Perfect zittende werkkleding

Onze werkkleding vind je in de afdeling doe-het-zelf. Daar krijg je een mooie 20% korting op alle kleding. Zo kan je écht voordelig aan het werk. Werkbroeken, shorts, t-shirts, werksokken … alles wat je nodig hebt om je job comfortabel uit te oefenen, ligt voor je klaar. Ook hier kies je uit verschillende merken én een heel ruim aanbod op maat van elke budget.

* Een lijst met deelnemende merken is beschikbaar in de winkel. Deze soldenactie is niet cumuleerbaar met de klantenkaart, ecocheques, consumptiecheques en andere acties of promoties. Deze actie is niet geldig op de nieuwe wintercollectie, (sport)kousen, (sport)accessoires, (sport)schoenen en basisondergoed (aangeboden in doosjes).